Personel Alımı

TÜBİTAK 142 Personel Alım İlanı Yayınlandı

TÜBİTAK Başkanlığının Resmi Gazete’nin 19 Nisan 2019 tarihli sayısında yayımlanan ilanına göre, BİLGEM BTE bünyesinde görev yapmak üzere, lisans mezunu 129’u araştırmacı ve önlisans mezunu 13’ü teknisyen olmak üzere 142 Ar-Ge personeli alınacak.

Alınacak personeller Kocaeli ilinde görev yapacak olup, ilan için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2019 tarihidir. Altta detaylı olarak verilen bilgilerde de görüldüğü gibi bazı pozisyonlar için deneyim şartı vardır. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şekilde; 

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.

Kadrolara göre belirlenen öğrenim şartını sağlamak, alım yapılacak ilde ikamet etmek yada edebilecek olmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında başvurulara dair şu açıklamalar yapıldı. 

”Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.”

Bu ve bunun gibi Personel alım ilanlarını ilk siz öğrenmek istiyorsanız  bizleri takip edin;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir