Personel Alımı

TÜBİTAK 75 Araştırma Personeli, Evrak Memuru, Dağıtıcı Alım İlanı Yayımladı

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojisi Araştırma Merkezi (BİLSEM) ile TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesine personel alım ilanı yayımlandı. 

İki TÜBİTAK birimine toplam 75 personel alımının yapılacağının ilan edildiği ilan metinlerini ve adaylarda aranan genel başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojisi Araştırma Merkezi (BİLGEM) bünyesine yapılacak olan personel alımlarında çeşitli mühendislik alanlarında Araştırma Personeli alımları yapılacak. 

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesine gerçekleştirilecek alımlar ise çeşitli kadrolarda yapılacak. Bu kadrolar arasında Elektrik Elektronik Teknikeri, Tesisat İklimlendirme Teknisyeni, İnşaat Ustası, Aşcı, Evrak Memuru, Dağıtıcı kadroları bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar için talep edilen başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Herbir kadro için ayrı ayrı belirlenmiş olan öğrenim şartlarını sağlamak. 

Adayların ayrıca BİLGEM personel alım ilanlarında yer alan başarı, yabancı dil ve deneyim şartı gibi şartlara dikkat etmesi gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında başvuru süreci ve şekline dair şu açıklama metni yayımlandı.

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir