Personel Alımı

TÜBİTAK 94 Memur, Şoför, Güvenlik ve Araştırmacı Alımı Yapacak

TÜBİTAK resmi gazete üzerinden yayımladığı bir duyuru ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı. 

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bu detayları sizlerle paylaşıyoruz.

94 PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLANDI

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan ve TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre alımların Araştırmacı, Teknisyen, Teknik ve Destek personeli poizysonlarına olacağı duyuruldu. 

Bu kapsamda TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro bilgileri şu şekilde,

TÜBİTAK SAGE tarafından yayımlanan ilanda toplam 86 personel alımı yapılacak. Alımlar çeşitli önlisans ve lisans bölümü mezunlar arasından yapılacak. Yayımlanan ikinci ilanlada ise TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde görev yapmak üzere Memur, Şoför ve Teknisyen alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alımlarda 8 personel istihdamı yapılacak ve alımlar Güvenlik Görevlisi, Şoför, Elektrik Teknisyeni ve Memur pozisyonlarına yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şekilde; 

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.

Kadrolara göre belirlenen öğrenim şartını sağlamak, alım yapılacak ilde ikamet etmek yada edebilecek olmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında başvurulara dair şu açıklamalar yapıldı. 

”Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.”

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarını yakından takip etmek için bizleri takip edin;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir