Personel Alımı

TÜBİTAK En Az 60 KPSS Puan Şartıyla Danışma Memuru Alıyor

TÜBİTAK hem Devlet Personel Başkanlığı hemde Türkiye İş Kurumu üzerinden bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını ilan etmişti.

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilanda yer alan kadrolardan bir tanesi de Danışma Memuru kadrosu. 

60 KPSS İLE DANIŞMA MEMURU ALIM İLANI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum KPSS’den en az 60 KPSS puanı almış adaylardan 1 Danışma Memuru alımı yapacak. İlana başvurular önlisans şartıyla yapılacak. İlan için belirlenen bir diğer özel koşul ise adayların 18 yaşından büyük 27 yaşından küçük olma şartı. 

Öğrenim, KPSS ve Yaş Şartını sağlayan adaylardan talep edilen diğer koşullar ise şöyle;

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Son başvuru tarihi itibariyle 27 yaşını bitirmemiş olmak, Erkek adaylar için askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, MS Ofis Programlarını (word,excel, outlook vb) kullanabilmek.

Özel Şart

TÜBİTAK yayımladığı personel alım ilanında ayrıca ilan için özel şart bulunduğunu söyledi. 

Bu koşulda adaylardan deneyim şartı talep edilirken bu deneyimin belgelendirilmesi istendi. ”En az 1 yıl Danışma Memuru olarak çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek..”

BAŞVURULAR İŞKUR’A YAPILACAK

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla TÜBİTAK’a bildirecekler. 

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir