Personel Alımı

TÜBİTAK Koruma Memuru ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurmuştu. İki farklı kadroda yayımlanan personel alım ilanları için başvuru koşullarını yayımlayan TÜBİTAK alımlara başvuru sürecine dair de detaylı bilgi verdi.

Resmi Gazete’de yayımlanan personel alımlarına dair tüm ayrıntılar haberimizde. 

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında toplam 5 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Kurum ilanında bu alımların Şoför ve Koruma Memuru pozisyonlarına olacağı bilgisini verdi.

Bu çerçevede yayımlanan ilan metninde yer alan kadro kontenjan bilgilerine göre alımlar Şoför kadrosuna 1 personel ve Koruma Memuru kadrosuna 4 personel olmak üzere yapılacak. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

TÜBİTAK ilan ettiği alımlar için kadrolara göre başvuru şartları belirlediğini duyurdu. Bu şartlar ve detayları şu şekilde,

Koruma Memuru Alım İlanı İçin

Özel Güvenlik ve Koruma Güvenlik Savunma ve Güvenlik Mülkiyet Koruma ve Güvenlik önlisans mezunu olmak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak. Tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirmesi istenecektir) ) Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak (Belgelendirmesi istenecektir). Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak. 

Şoför Alım İlanı İçin

Bu kadro için adayların; Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, ) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Alanında en az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek, B sınıfı ehliyet sahibi olmak.SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak. En az lise mezunu olmak, şartlarını sağlaması gerekiyor.

14 HAZİRAN’DA BAŞVURULAR SONA ERİYOR

İŞKUR yayımladığı duyurusunda söz konusu alım ilanına başvuruların 14 Haziran tarihinde sona ereceğini duyurdu. Bu tarihe kadar Koruma Memuru ve Şoför alım ilanına başvuruda bulunacak adayların başvurularını İŞKUR aracılığıyla kuruma bildirmeleri gerekiyor. 

Adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilan metnine ulaşabilir.

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir