Personel Alımı

Türkiye İhracatçılar Meclisi Uzman ve İdari Memur Alım İlan Yayımladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi kendisine ait web sayfası üzerinden duyurduğu personel alım ilanı ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. 

Söz konusu memur alım ilanı için adayların bilmeleri gereken tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

TİM MEMUR ALIM İLANI

Türkiye İhracatçılar Meclisi yayımladığı ilanında iki farklı kadroda personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların İdari Memur ve Uzman kadrolarına yapılacağı açıklandı. 

TİM İdari Memur kadrosu için 2 personel istihdamı yapacağını açıklarken Uzman Personel kadrosu için ise 8 personel alımı yapacak. 

Öğrenim ve KPSS Şartı

İdari Memur Kadrosu: Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümlerin mezun olmak. 

İlana başvuruda bulunacak adayların en az 70 KPSS puanına sahip olması gerekiyor.

Uzman Personel Kadrosu: Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri

İlana başvuru yapacak adayların KPSS’den 70 ve YDS’den de 70 almış olması isteniyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

KPSS ve öğrenim şartını sağlayan adaylardan talep edilen diğer koşullar ise şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, 01.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak;

BAŞVURU SÜRECİ 

İlana başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan evraklar ile birlikte başvuru yapması gerekiyor. Başvurular kuruma şahsen veya posta yolu ile yapılacak.

Başvuru Evrakları: Kurumun web sitesinden temin edilecek (www.tim.org.tr) iş talep formu, T.C. Kimlik numarası yazılı beyanı (Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine “doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması) İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin fotokopisi (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte) KPSS Sonuç belgesi Yabancı Dil sınavından asgari puanı aldığını gösterir belge Güncel Özgeçmiş (CV)

İlana başvurular 12 Nisan tarihine kadar devam edecek. İlana ilişkin detaylar için kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir