Personel Alımı

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu kadrolu personel alımına başvuru yapacaklar dikkat : Bugün sona eriyor!

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu tarafından kamu personeli alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların başvurularını bugün yapması gerektiği açıklandı.

KAMU PERSONELİ ALIMI BAŞVURULARI BUGÜN SONA ERİYOR

Yayınlanan  personel alım ilanında adayların en geç bugün mesai saatine kadar başvuru işlemlerini tamamlamamaları durumunda başvuruların gerçersiz olacağı bildirildi.

KADRO DAĞILIMI

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu tarafından yayımlanan ilanda kadro dağılımı da belirtildi. Kadro dağılımı şu şekilde belirtildi:

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını kılavuzda belirtilen belgelerin sınav başvuru formuna eklenerek Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Yüksel Caddesi No: 23 Kızılay / Çankaya / Ankara adresine şahsen veya pota yolu ile teslim edimek sureti ile gerçekleştirilecektir.

ARANAN ŞARTLAR

Ayrıca yayımlanan ilanda Türkiye İnsan Hakları ve Eşitli Kurumu tarafından yayımlanan ilanda başvuru yapacak olan adyalarda bazı şartlar aranacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvuru şartlarına haiz olmadığı halde başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

KAMU PERSONELİ ALIMI İLAN METNİ İÇİN TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir