Personel Alımı

Üniversite Mezunu ve 60 KPSS Puan Şartıyla Memur Alım İlanı Yayımlandı

Balıkesir Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) kadrosunda personel açığı bulunduğunu ve ilgili birime bir personel alımı yapacağını duyurdu.

Üniversite mezunu adaylardan KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak SYDV memur alımı, Büro Personeli kadrosuna yapılacak. 

SYDV MEMUR ALIM İLANI

Balıkesir Altıeylül SYDV tarafından yayımlanan memur alım ilanında adaylardan üniversite mezunu olma ve KPSS şartı dışında özel şartlar talep ediliyor. 

SYDV memur alım ilanlarında rastlanan çok sayıda özel şartı Büro Memuru alımı için talep eden Balıkesir Altıeylül SYDV şu bilgileri verdi.

Başvuru Koşulları

Vakıf ilana başvuru yapacak adayların üniversitelerin en az 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun olan adaylar arasından yapacağını duyurdu. 

Bu şartın yanında adayların B sınıfı ehliyet sahibi olması ve aktif araç kullanmasını isteyen Balıkesir Altıeylül SYDV adaylarda ayrıca ikamet şartı istedi. O şartta, ”day vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı” ifadeleri yer aldı.

Bu şartlara ek ayrıca Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı Kurumlarınca veya üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek şartına da haiz olunması gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vakıf başvuru işlemlerine dair açıklamasında adayların 21 Haziran tarihine kadar başvuruların yapılacağını açıkladı. Aşağıda yer alan bağlantıdan ilana ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir