Personel Alımı

Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan bir duyuru ile İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü bünyesine işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Sürekli işçi alımı için yayımlanan personel alım ilanında alımların 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasına Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında olacağı belirtildi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların normal statüde tek bir pozisyondan olacağı açıklandı. İlan metninde yer alan bilgilerde alımlarda Aşçı alımı yapılacağı açıklandı. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarına ilişkin yapılan açıklamada şu maddeler yer aldı. Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Özel kanun ve diğer mevzuatta yer alan şartları taşımak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevni düzenli yapmaya engel sağlık problemi bulunmamak, ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Meslek Yüksekokullarının Aşçılık bölümlerinden mezun olmak, İki yıl mesleki deneyimin olması.

BAŞVURU SÜRECİ

Kurum tarafından ilan edilen pozisyon için gerekli başvuru şartını sağlayan adaylar başvurularını 6 Mayıs ile 10 Tarihleri arasında İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapacaklar.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir