Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü ve Engelli İşçi Alım İlanı

Vakıflar Genel Müdürlüğü, DPB aracılığıyla bir ilan yayımlayarak eski hükümlü ve engelli işçi alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilan metninde yer alan açık kadrolar ve başvuru bilgileri şu şekilde,

ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIM İLANI

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında Elektrikçi kadrosuna bir eski hükümlü ile bir engelli işçi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana başvuru koşulları ise şu şekilde,

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilan metnine göre; Alım ilanına başvuruda bulunacak adayların Türk vatandaşı olması isteniyor. Adayların ayrıca 18 yaşından büyük olması, Özel kanun ve diğer mevzuatta yer alan şartları taşıması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması ve Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması isteniyor.

Bu şartların dışında adayların Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun olması, Engelliler için “Engelli Sağlık Kurulu Raporu” (en az % 40 oranında) bulunması, Eski hükümlü ve terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananların; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4 üncü maddenin birinci fıkrasının (a) ve (ğ) bentlerinde yer aldığı şekilde durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 04-08 MART 2019 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir