Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 60 KPSS İle İşçi Alım İlanı Yayımladı

Vakıflar Genel Müdürlüğü resmi gazete aracılığıyla bir ilan yayımlayarak; İstanbul Vakıflar 1.Bölge Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapacağını duyurdu.

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken tüm hususlar şu şekilde, 

VGM İŞÇİ ALIM İLANI

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında alım Aşçı kadrosuna yapılacağı bildirildi. Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında adayların en az 60 KPSS puanına sahip olmaları isteniyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadroları ve KPSS şartını sizlere aktardık. İlan metninde yer alan diğer başvuru koşulları ise şu şekilde,

İlana başvuru yapacak adayların; Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Özel kanun ve diğer mevzuatta yer alan şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmamak, ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş ve KPSSP93 türünden en az (60) puan almış olmak,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), şartlarfını sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartların yanında adayların ayrıca Meslek Yüksekokullarının Aşçılık bölümlerinden mezun olmak İki yıl mesleki deneyiminin olması şartları bulunuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru koşullarına haiz olan adaylar başvurularını 11 tarihinden 15 Mart tarihine kadar internet üzerinden yapacaklar. İlana başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığıyla kuruma bildirilecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir