Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) DPB Aracılığı İle İlan Yayımladı ! En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü tarafından Devlet Persnel Başkanlığı aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda farklı pozisyonlarda sürekli işçi alımı yapılacağı ifade edildi. İlanda en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyon da bulunmaktadır. İlana başvurular bugün itibari ile başladı ve 31 Ocak’a kadar devam edecektir.

İLANIN DETAYLARI

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda Zirai Ürüner Satış Elemanı, Zeytin Endüstri Teknikeri, Kamyon Şoförü ve Salamura İşçisi alımı yapılacağı ifade edildi.

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda alım yapılacak pozisyonlara ilişkin detaylar ise şöyle belirtildi:

ARANAN ŞARTLAR

Tüm bunların yanı sıra söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

BAŞVURU DETAYLARI

VGM personel alım ilanına başvurular 27 Ocak ile 31 Ocak arasında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nün resmi web adresi züerinden yapılacaktır. Şahsen başvuru yapılmamakla beraber adaylar işlemlerini online olarak tamamlayacaklardır. Sonuçlara ait duyurular ise Vakıflar Genel Müdürlüğünün resmi web adresinde duyurulacaktır. 

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir