Personel Alımı

Vergi Dairesi Başkanlığı 60 KPSS İle Personel Alım İlanı Yayımladı

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı, İŞKUR aracılığıyla personel alım ilanı yayımladı. 

Yayımlanan ilana göre kamu personeli alımı yapacağını açıklayan kamu kurumunun ilanına ilişkin tüm ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz. 

60 KPSS İLE PERSONEL ALIM İLANI

Manisa Vergi Dairesi yayımladığı personel alım duyurusunda, tek bir kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alımlar KPSS puan sıralaması esasına göre Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri) kadrosuna yapılacak. 

Bu kadro için yapılacak başvurular için kurum adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olmasını istiyor. İlanda ayrıca yaş şartıda bulunuyor. Manisa Vergi Dairesi ilgili kadro için adayların 18 yaşından büyük olmasını ve 40 yaşını bitirmemiş olmasını istiyor. 

İlan metninde yer alan diğer uyarılar ve başvuru koşulları şunlar

ADAYLARA UYARILAR

İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan kadro için adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmaması, erkek adaylar için askerlik ile ilişğinin olmaması ve güvenlik soruşturması sonuçlarının olumlu olması gerekiyor. 

Manisa Vergi Dairesinin personel alım ilanı İŞKUR’da 00005046836 ilan numarası ile duyuruldu. İlana dair tüm detayları aşağıda yer alan görselde paylaşıyoruz. 


BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanı İŞKUR’da yayımlandı. İlana başvurularda İŞKUR aracılığıyla yapılacak. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilirsiniz.

İlan için TIKLAYINIZ 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir