Personel Alımı

Yerel Seçimler Öncesi 55 ve 60 KPSS Puanı İle 393 Belediye Memuru Alınıyor

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını anlık olarak duyuruyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza yerel seçim öncesi memur alımı ilan eden kurumları derledik. 

2 BELEDİYE BAŞKANLIĞI MEMUR ALIYOR

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yayımladıkları ilanlar ile memur alımı yapacağını duyuran belediye başkanlıkları Diyarbakır, Isparta ve Çanakkale’de yapılacak. Bu alımlarda başvuru yapılacak pozisyonlara en düşük 55 KPSS puanına sahip adaylar başvuru yapabilecekler. İlanlarda ayrıca 60 KPSS puanına sahip adayların başvuru yapabilecekleri de çok sayıda pozisyon bulunuyor. 

DİYARBAKIR BELEDİYESİ 387 BELEDİYE MEMURU ALIMI

Diyarbakır Belediye Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı’nda yayımladığı ilan ile en az 60 KPSS şartıyla onlarca kadrodan belediye personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. 

Zabıta Memuru, Belediye Trafik Memuru, İtfaiye Eri, Memur, Bilet Satış Memuru, Çocuk Eğitimcisi, Eğitmen, Kameraman,  Muhasebeci, Şoför, Tercüman, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni, Ambar Memuru, Çocuk Eğiticisi, Çocuk Rehberi ve Gözetimcisi, Evlendirme Memuru, Gişe Memuru, Tahsildar, Veznedar, Avukat, İmam, Hemşire, Laborant, Psikolog, Veterine Hekim, Topograf, İstatistikçi, Arkeolog, Mimar, Mühendis, Ölçü ve Ayar Memuru, Peyzaj Mimari, Programcı, Sosyolog, Tekniker, Teknisyen, Aşçı, Bahçıvan, Dağıtıcı, Hizmetli, Çocuk Bakıcısı, Gassal, Hayvan Kesici, Temizlik Hizmetlisi. 

ISPARTA SENİR BELEDİYE 2 MEMUR ALIM İLANI

Isparta Seniz Belediyesi yayımladığı bir ilan ile 3 memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan bu ilanda en az 55 KPSS puanına sahip adayların başvuru yapabileceği Veri Hazırlama ve İşletmeni Kontrolü (VHKİ) alımı yapacak. Bu alımların dışında ayrıca 60 KPSS ile 2 memur alımı yapacak. 

ÇANAKKALE EVREŞE BELEDİYESİ ALIM İLANI

Çanakkale Evreşe Belediyesi yayımladığı ilanında İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacağını ilan etti. Bu alımlar için adayların en az 60 puan almış olmaları isteniyor. KPSS şartını sağlayan adayların öğrenim ve özle koşullara da haiz olmaları isteniyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediyeler için yayımlanan memur alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken bazı genel ve özel koşullar bulunuyor. Bu genel ve özel koşulları ana başlıkları ile sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

İlanlar için belirlenen özel koşullar arasında ise İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, şartları sağlamak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Genel olarak paylaştığımız ilanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. Kamu İlanları olarak paylaştığımız bu bağlantılar üzerinden ilan metinlerini de görüntüleyebilirsiniz. 

387 Belediye Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

3 Belediye Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

3 Belediye Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir