Personel Alımı

Yılın Son Günlerinde Personel Alım İlanı Yayınlayan SYDV’ler

Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 60 KPSS ile başvuru yapılacak kadrolar yer alıyor. İşte o detaylar…

ALIM YAPACAK SYDVLER

Personel alımı için ilan yayımlayan iki farklı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. Bu vakıflar arasında Çankırı Orta SYDV ile Denizli Bozkurt SYDV bulunuyor. İki vakıfta aynı kadrodan Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru pozisyonundan personel alımı yapacağını duyurdu. 

İlanlara göre genel ve özel şartlar şu şekilde,

Denizli Bozkurt SYDV: 

İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak, Tüm adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı, Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okuldan zorunlu/ortak/seçmeli ders almak, bu hususu resmi olarak belgelemek (İyi derecede Word, excel, ofis programları, power point vb. kullanabilmek) İlana başvurular Bozkurt Kaymakamlığı üzerinden yayımlanan ilan metninde yer alan şekilde yapılacak. 

Çankırı Orta SYDV 

İlana 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Maliye, Muhasebe, İşletme, İktisat, Hukuk, Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler Bölümü Mezunu, En Az B Sınıfı Ehliyet Sahibi, ÖSYM Tarafından 2018 Yılında Lisans Mezunları İçin Yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında Kpssp3 Puan Türünde En az 70(Yetmiş) Puan Almış Olmak 8 Yaşını Bitirmiş, 35 Yaşından Gün Almamış Olmak 7.En Az İlçemiz Sınırlarında 6 (Altı) ay ikamet ediyor şartlarını sağlayan başvuru yapabilecek. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV ilanlarına başvurular için adayların ilanı yayımlayan vakfın veya bulunduğu ilçenin belirlediği yönergeleri izlemeleri gerekiyor. Adaylar ilanlara internet üzerinden ulaşamazlarsa vakfı telefonla arayarak bilgi alabilirler. İlanlara elektronik başvuru yapmak isteyen adaylar ise aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.