Kamu HaberleriPersonel Alımı

Kamu Personeli Olmak İsteyenler! Kamu İlanları Yayınlandı! 1500 Alım Olacak!

Kamu personeli olmak isteyenler için kamudan her gün ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Toplamda 1500 personel alımı olacağını öğrenen ve iş arayan vatandaşlar nerede ve hangi şartlarda alım olacağını merak ediyor. Pek çok il ve kurumda alım yapılacak. Peki kimler başvurabilecek? Şartları neler?

İstanbul Beylikdüzü 10 Memur Alımı

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bünyesine 10 memur alımı açıklandı. Başkanlık tarafından yapılan açıklamada Belediye Başkanlığına KPSS puanı esas alınarak Genel İdare Hizmetleri sınıfında çalıştırılacak memur alımı gerçekleştirilecek.

Adalet Bakanlığı 26 Kamu Personel Alımı

Adalet Bakanlığı 26 sözleşmeli kamu personeli alımı için iki ilan birde yayınladı yayınlanan ilanın ilki 8 kişi ve ikinci olan 18 kişi olarak yayınlandı.

Merkez Bankası 40 Uzman Yardımcısı Alımı

Merkez Bankası 40 kamu personeli alımı yapıyor. Alımı yapılacaklar için başvurular başladı. Banka memuru olma şartları neler olduğu sunuldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 Antrenör Alımı

Gençlik Spor Bakanlığınca kamu personeli alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden ilana çıkarılmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 yeni kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Peki başvuracaklar için aranan şartlar neler? Kimler başvurabilecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ülke genelinden başvuru şartlarını taşıyan kişiler arasından 50 devlet memuru alımı yapılacağı yerel yönetimler tarafından açıklandı.

kamu

Çukobirlik Müfettiş Yardımcısı Alımı

Çukobirlik Genel Müdürlüğü müfettiş yardımcısı alımı yapıyor. Başvuruları başlamış olup 27 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

MEB 6 branşta kamu personel alımı başvurusu almaya başladı. Bakanlık bu alınacaklara ortalama 5-10 bin TL maaş ödemesi yapılacak.

Dışişleri Bakanlığı Sekreter Alımı

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalarla kamuoyuna duyuruldu. Yeni kadrolara sözleşmeli kamu personeli alımı yapan bakanlık, detaylar ve başvuru süreçlerinin eksiksiz yerine getirilmesini istiyor.

İlgili Makaleler