EkonomiKamu Haberleri

Kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Yeni Yıl Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Yeni Yıl Kredisi Kampanyası düzenlendi. 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli olarak verilen kredi için 36 aya kadar yüzde 1,56 faiz oranı uygulanıyor. Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da Yeni Yıl Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. (Kredi notunuzu öğrenmek için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak kredi notunuzu öğrenin)

125.000 TL’YE KADAR KREDİ

Vakıfbank 2021 yılına özel bireysel kredilerde kampanya başlattı. 3.000-125.000 TL arasında tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Yeni Yıl Kredisi… Kredinizi, Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli veya değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SMS ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. Vakıfbank online kredi başvurusunda bulunmak için hemen BURAYA TIKLAYINIZ

BİREYSEL KREDİ KAMPANYASI

Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,59’dan başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterir.

Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil olup sigorta tutarları dahil edilmemiştir. 50.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 389,32 TL’dir. Sigorta primi, 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Belirtilen faiz oranı kredi açılış günü ile aynı gün Bankamız aracılığıyla sigorta yaptırılması, kredi kartı başvurusu alınması ve asgari bir maaş tutarında Ek Hesap açılması durumunda geçerli olacaktır.

FİNDEKS KREDİ NOTU NEDİR?

Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilere ilişkin ödeme geçmişini gösteren rapordur. Risk raporunuz sayesinde kullanmış olduğunuz tüm bireysel kredili ürünlerin geçmiş dönem bilgilerini ve bu bilgiler kullanılarak oluşturulan Findeks Kredi Notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks Kredi Notunuz finansal itibarınızın göstergesidir.

RİSK RAPORUNUN FAYDALARI NELERDİR?

Kullanmış olduğunuz kredili ürünlere ilişkin geri ödemelerinizi takip edebilir,

Kredibiliteniz hakkında bilgi sahibi olabilir,

Diğer bankalarda bulunan kredili ürünlerinizin limit ve borç bilgisini öğrenebilirsiniz.

HANGİ KANALLARDAN FİNDEKS RİSK RAPORU ALABİLİRSİNİZ?

Tüm VakıfBank Şubeleri,

Çağrı Merkezi,

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık (Başvurular)

Kredi notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

 

İlgili Makaleler