Personel Alımı

Kamuya sertifika sahibi personel alınacak! Son başvuru ne zaman?

Dicle Üniversitesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip personel alımı yapacak. Peki, başvuru yapmak için diğer şartlar nelerdir? Son başvuru ne zaman? İşte ilan detayları

Dicle Üniversitesi İç Denetçi kadrosu için personel alımı yapacak. Naklen atama yoluyla yapılacak olan alımda başvurular, üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yada posta yolu ile müracaat olarak kabul edilecek. İlanda belirtilen başvuru şartlarını taşıyan adaylar, 26 Ekim 2020 ile 9 Kasım 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR:

1. 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 68/B maddesinde belirtilen şartları taşımak.

3. Bir kamu kurumunda çalışmakta olup Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

4. İç Denetçilik mesleğinin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

Başvuru Dilekçesi

Nüfus Kimlik Fotokopisi

Özgeçmiş

Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

2 adet Fotoğraf.

Kurumundan onaylı veya e-Devlet üzerinden alınmış hizmet belgesi.

Adli sicil belgesi (e-Devlet çıktısı)

Başvuru yeri ve tarihi

Adaylar müracaatlarını aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yada posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile yapılacak başvurularda olası gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

BAŞVURU TARİHLERİ: İLK BAŞVURU TARİHİ: 26.10.2020

SON BAŞVURU TARİHİ: 09.11.2020

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler