Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi sağlık personeli alım ilanı!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü 4/B sözleşmeli olarak sağlık personeli alım ilanı yayınladı. İlana göre Karadeniz Teknik Üniversitesi, kendi bünyesinde bulunan Farabi Hastanesine 38 sağlık personeli alacak. Personel alımı başvurular 23 Kasım’da başlayacak ve 7 Aralık 2020 tarihinde sona erecek.

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı için yayınlanan ilan detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

Üniversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğine bağlı olarak (Özel Bütçe), istihdam edilmek üzere, aşağıdaki belirtilen ünvanlarda yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ”Ortaöğretim”2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94); Önlisans 2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSS93); “Lisans” 2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

MÜRACAATLAR

23/11/2020 – 07/12/2020 tarihleri arasında 15 gün süre ile Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının personelilan.ktu.edu.tr/adresinden yapılacaktır.

SONUÇLAR

ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde sonuçlar ilan edilecektir.

4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1 Mezuniyet belgesinin e-devletten alınmış barkodlu bir nüshası

2 2018 (Ortaöğretim-Önlisans) / 2020 (Lisans) KPSS Sonuç Belgesinin barkodlu bir nüshası

3 Nüfus cüzdanı örneği

4 Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru işlemleri sırasında bilgisayar ortamında başvuru dilekçesine eklenecektir).

Deneyim belgesi istenilen unvanlarda; söz konusu belgeler ilgililerin görev yapmış olduğu kurumdan alınacak olup belge başvuru işlemleri sırasında modüle yüklenecek ve
ilgilinin yerleşmesi halinde belgenin aslı kurumumuza ibraz edilmek zorundadır.

Adaylar tek bir unvan için nitelik kodu belirterek yalnızca bir pozisyona başvuru yapabilirler

Başvuru formlarını hatalı veya eksik dolduranların *Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı bilgi ve belge ibraz edenler ve belgeleri eksik olanların başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare
tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilir.

 

İlgili Makaleler