Gündem

Katliam Yaptı ! Tayland’lı Asker Saldırıyı Canlı Yayınladı

Tayland'da bir asker tarafından katliam yapıldı. Tayland'lı asker bir alışveriş merkezi çevresinde oluşturduğu barikatla kalabalığı çok olan bölgelere doğru vatandaşların üzerine ateş açtı. Ayrıca askerin saldırı anını sosyal medyada canlı yayınladığı ifade edildi.

Katliam haberi Tayland’tan geldi. Bir asker Tayland’da bir alışveriş merkezi çevresinde oluşturduğu barikatla kalabalığın çok olan bölgelere doğru vatandaşların üzerine ateş açtı. Meydana gelen saldırıda en az 12 kişi hayatını kaybetti. Ayrıca askerin saldırı anlarını sosyal medya hesabında canlı olarak yayınladığı belirtildi.

12 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Söz konusu olay ülkenin kuzeydoğusunda bulunan Nakhon Ratchasima (Korat) şehrinde olan bir alışveriş merkezinin çevresinde gerçekleşti. Saldırgan asker insanların üzerine peş peşe kurşun sıktı. Yerel medya tarafından katliam haberi verildi ve en az 12 kişinin hayatını kaybettiği ifade edildi. Ayrıca çok fazla kişinin de yaralı olduğu ifade edildi.

Yerel medya katliam sahibi askerin, kışladan silah ve mühimmat çaldığını ve burada 3 kişiyi öldürdüğünü ardından kaçarken de 9 sivili daha öldürdüğünü açıkladı. Bunun yanı sıra Tayland yerel medyası, saldırganın Terminal 21 isimli bir alışveriş merkezinin içine girdiğini ve buraya girmeden önce bir gaz tankını patlattığı ifade edildi. Güvenlik güçlerinin ise saldırganı etkisiz hale getirmek için operasyonlarını sürdürdüğü de vurgulandı.

“DAHA ÖLMEYEN 3 KİŞİ DAHA MI VAR?”

Jakrapanth Thomma isimli askerin katliam yaparken sosyal medyada paylaşım yaptığı bildirildi. Halka ateş ederken sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yapan saldırganın “Öldürmekten o kadar yoruldum ki artık parmağımı bile kıpırdatamıyorum. Çok yoruldum, daha ölmeyen 3 kişi daha mı var?” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Meydana gelen son dakika ile güncel haberleri sosyal medya hesabımızda paylaşıyoruz. Takip etmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir