Gündem

Korkunç Gerçek Ortaya Çıktı ! Sevgilisini Döverek Öldürdü

Antalya'da, Gökhan Ç.'nin (31), "Düştü" dediği sevgilisi Hatice Şimşek hakkında korkunç gerçek ortaya çıktı. Gökhan Ç.'nin Hatice Şimşek'i döverek öldürdüğü ortaya çıktı. Polisleri görünce gözyaşları döken Gökhan Ç., gözaltına alındıktan sonra verdiği ifadesinde, cinayeti itiraf etti.

Muratpaşa ilçesine bağlı Konuksever Mahallesi 798 Sokak’ta dün yaşanan olayda, Gökhan Ç., saat 15.30 sıralarında polisi arayarak, sevgilisi Hatice Şimşek’in evde hareketsiz yattığını ihbar etti. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri Hatice Şimşek’in hayatını kaybettiğini belirledi. Bu yapılan incelemede Şimşek’in vücudunda morluklar tespit edildi ve kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Polislerin incelemesi sürerken, Gökhan Ç., Şimşek ile birlikte yaşadığı evin balkonunda gözyaşı döktü. Şüphe üzerine gözaltına alınan Gökhan Ç. polise, “Alkollüydük, düştü” dedi.

Aprtman sakinleri ise gece boyunca çiftin evinden sabaha kadar kavga sesleri geldiğini belirtti. Aprtman sakinleri “Her ihbardan sonra gelen ekipler, Hatice Şimşek’in şikayetçi olmaması üzerine geri gitmek zorunda kaldı” iddiasını gündeme getirdiler.

“KAVGA ETTİK DÖVDÜM”

Poliste 11 suçtan kaydı olduğu ortaya çıkan Gökhan Ç. ifadesinde cinayeti itiraf etti. Gökhan Ç.’nin ifadesinde, “Alkollüydük. Gece kavga ettik, dövdüm. Uyandığımda hareketsiz yattığını ve öldüğünü fark ettim. Bir yakınımı aradım. Ondan sonra da polisi aradım” dediği öğrenildi.

Hatice Şimşek’e de daha önce şiddet uygulandığı belirlendi ve Gökhan Ç’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

İlgili Makaleler