Gündem

Korkunç Kaza Oldu ! Çok Sayıda Yaralı Var

Bolu'da korkunç bir kaza meydana geldi. Bu kazanın ardından haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edilirken polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Ayrıca çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.

Bolu’da bulunan TEM Otoyolu’nda korkunç bir kaza meydana geldi. Kazanın ardından haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi, polis ekibi ve itfaiye ekibi sevk edildi. TEM Otoyolu’nda Ankara yönüne giden hafif ticari araç Abant Gişeleri mevkiinde, arıza yaptığı için yol kenarında park halinde bulunan hafif ticari araç ile arıza yapan araca yardım için duran akrabaları idaresindeki hafif ticari araca çarptı.

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

Kazayı görenler tarafından ekiplere haber verildi. Olay yerine gelen ekipler hemen çalışmalarına başladı.

ÇOK SAYIDA YARALI VAR

Söz konusu kazada 3 aracın sürücüleri ile birlikte yanlarında bulunan 5 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Ayrıca hastanede tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kaza yapan otomobillerin yoldan kaldırılması ile birlikte trafik normale döndü. Ayrıca ekipler tarafından bu kaza hakkında soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler