Gündem

Korona Virüs İçin Peş Peşe Kötü Haberler ! Ölü Sayısı Artıyor

Sınırda yeni korona virüs alarmı kapsamında İran'da 10 yeni korona virüs vakası tespit edildi. Ayrıca 1 kişi daha virüsten dolayı hayatını kaybetti.

İran’da 10 yeni korona virüs vakası tespit edildi. Bununla birlikte 1 kişi daha virüsten dolayı hayatını kaybetti.

PEŞ PEŞE KÖTÜ HABER

Konu ile ilgili olarak İran’ın başkenti Tahran’da 13. bölge belediye başkanı Murtaza Rahmanzade’nin korona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı ifade edildi. Ayrıca yapılan test sonucunda belediye başkanının test sonuçlarının pozitif çıktığı da duyuruldu.

Tahran 13. bölge belediyesi halkla ilişkiler müdürü Kiyanuş Caferi ise Tasnim Haber ajansına verdiği röportajda 13. bölge belediye başkanının korona virüs yakalandığı iddialarına ilişkin,”Bu haber asla doğru değildir” açıklamasında bulundu.

Korona Virüs İçin Kötü Haberler
Korona Virüs İçin Kötü Haberler

Ayrıca Tahran 13. bölge belediye başkanı Murtaza Rahmanzade’nin 11 Şubat 2020 tarihinden sonra akciğer rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırıldığı da açıklandı. Bununla beraber Kiyanush Cafer açıklamalarında “Doktorlara göre, durumunu şu an iyi ve tedavisinden sonra da taburcu edilecek” ifadelerine yer verdi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir