Kamu Haberleri

KPSS 2020/6 Çevre Bakanlığı Personel Alımı Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda KPSS 2020/6 kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda KPSS 2020/6 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçlarının adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

Adaylar aşağıdaki link üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ve ÖSYM şifreleri ile giriş yaparak sonuçlarını sorgulayabileceklerdir.

İŞTE ÖSYM’DEN YAYIMLANAN DUYURU

22 – 29 Nisan 2020 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2020/6 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 08 Mayıs 2020 tarihinde saat 14.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur.

KPSS-2020/6 Yerleştirme Sonuçları İçin TIKLAYIN.

KPSS-2020/6 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler İçin TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler