İşkur İş İlanları

KPSS şartsız en az ilkokul mezunu 334 büro memuru alımı yapılacak!

Kamu ve özel şirketlerde büro memuru olarak çalışmak isteyenler için güzel haber geldi. İŞKUR KPSS şartsız kadrolara göre en az ilkokul mezunu 334 büro memuru alımı yapılacağını duyurdu. Büro memuru olarak çalışmak isteyen vatandaşlar için detaylar haberimizde…

Türkiye’de en çok rağbet gören mesleklerden biri de büro memurluğu. Büro memuru olarak çalışmak isteyen vatandaşlar internet sayfaları üzerinde personel alım ilanlarını araştırıyorlar. Bu kapsamda Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) büro memuru olarak çalışmak isteyenlere güzel haberi verdi. İŞKUR online başvuru ile 334 büro memuru alımı için ilan yayınladı. KPSS şartı istemeyen ilanlarda alımların farklı şehirler için gerçekleştirileceği öğrenildi. Farklı şirket ve kurumlar tarafından yayınlanan ilanlara göre farklılık göstermek ile birlikte en az ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olanlar kadrolara başvuruda bulunabilecekler.

Büro memuru genel başvuru şartları:

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor.

İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek,

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Büro memuru ilanlarını görmek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler