Personel Alımı

KPSS’den en az 55 puan alan vatandaşlar için memur alım ilanı yayınlandı!

Evreşe Belediyesi İşletme ve Kamu yönetimi bölümlerinden mezun personel alımı yapacağını duyurdu. Memur kadrosu için açıktan atama yöntemi ile alım yapacağını duyuran kurum seçmeleri KPSS Puanının esas alınarak yapılacağını açıkladı. KPSS en az 55 puanla memur alımı yapacak olan Belediyenin adaylardan istediği diğer başvuru şartları ve ilan detayları haberimizde…

Evreşe Belediye Başkanlığı bünyesinde memur olarak istihdam etmek üzere personel alım ilanı yayınladı. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve memur kadroları için alım yapacak olan Belediye, başvuru yapmak isteyen adayların müracatlarını 27 Nisan 2020 tarihinden 01 Mayıs 2020 Cuma günü saat 17.00’ye kadar tamamlamaları gerektiğini bildirdi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi sitesinde yayınlanan ilanda başvuru yapmak isteyen adayların kadrolara göre lisans ve önlisans mezunu olması gerekiyor. Kurum başvuru yapmak isteyen adaylardan, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmasını istediğini bildirdi.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Lisans düzeyinde öğrenim gerektiren kadrolara başvuru yapacaklar için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Başvuru sırasında; Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemiz www.evrese.bel.tr internet adresinden temin edilecektir, Başvuru formuna aşağıdaki belgeleri ekleyecektir.

Nüfus Cüzdanı aslı veya Kurumumuzca onaylamak suretiyle fotokopisi,

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkodlu bilgisayar çıktısı,

Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

2 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

Lisans düzeyinde öğrenim gerektiren kadrolar için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe,

Sürücü Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

İLAN METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir