Gündem

Kraliyet Ailesinden İstifa Eden Prens Harry ve Megan Markle Çifti, 2 Sene Sonra İlk Kez Kraliyet Ailesi ile Birlikte!

İngiltete Kraliçesi 2. Elizabeth, tahta çıkışının 70. Yıl dönümünde, kraliyet ailesinden ayrılan torunu Prens Harry ve eşi Meghan Markle ile iki yıl sonra ilk kez bir araya geldi. 2020 yılında aldıkları bir karar ile kraliyet ailesinden ayrılacağını açıklayan çift, 2 sene sonra ilk kez kraliyet ailesi ile birlikte bir etkinlikte yer aldı.

Uzun Süre Sonra Tekrar Birlikteler

Kraliçe’nin platin jübile yapması sebebi ile düzenlenen etkinliğe yapılan daveti geri çevirmeyen Harry ve Meghan çifti, şükran günü etkinliği için St. Paul’s Katedrali’nde kraliyet ailesi üyeleri ile birlikte yer aldı.

Halka açık bir törene Harry ve Meghan çiftinin katılmasının, Kraliçe’yi gölgede bırakma ihtimali hakkında gündemde sıkça yorumlar yapılıyordu. 2 yıldır halka açık etkinliklere katılmayan Harry ve Meghan çifti, alışılagelmiş görüntülerinden hiç de uzak değillerdi. Çifte etkinlik boyunca yoğun ilgi gösterildi.

Çocukları Archie ve Lilibet Diana’da Kraliyet Töreninde Yer Aldı

Archie ve Lilibet Diana isminde iki çocuğa sahip olan Harry ve Meghan çifti, kendilerine yönelik sevgi gösterileri ve ilgiliye gülümseyerek ve el sallayarak cevap verdiler. Küçük kızları Lilibet Diana ilk yaşını yarın dolduracak iken Archie ise üç yaşında. St. Paul’s Katedrali önüne gelen aileyi kraliyet görevlileri karşıladı.

Uzun süredir kraliyet etkinliklerinde yer almayan eski prenses Meghan Markle, St. Paul’s Katedrali’nde düzenlenen etkinliğe baştan aşağı beyazların içerisinde katıldı. Bembeyaz görünümünü aynı renkte geniş uçlu bir şapka ve yine aynı renk bir çanta ile tamamladı.

Madalyalarını Takmıştı

Kraliyet ailesindeki görevinden istifa eden Prens Harry’nin tüm unvan ve madalyaları elinden alınmıştı. Ancak kraliyet törenine katılan prensin madalyalarının göğsünde olması dikkat çekti.

 

İlgili Makaleler