EkonomiKamu Haberleri

Kredi mini kampanyası ile çok acil nakit ihtiyaçları için 5 bin lira anında hesabınıza geçsin

Kamu bankalarının başında gelen Halkbank tarafından kredi mini kampanyası başlatıldı ve bu kredi kampanyası kapsamında anında 5 bin lira kredi verildiği belirtildi. Bu kredi kampanyasında 10 ay vade imkanı sağlanacağı belirtilerek yüzde 1,69 faiz oranı işletileceği bildirildi.

10 AY VADE VE FAİZ ORANI

Banka tarafından bu kampanya hakkında yapılan açıklamada “5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için aylık %1,69 faiz oranı ve bütçenize uygun geri ödeme seçenekleriyle 10 ay vadeli kredimizdir.” ifadelerine yer verilerek 5 bin liraya kadar olan kredinin yüzde 1,69 faiz oranı ile tahsis ücretli olarak kullanılabileceği bildirildi. Bununla birlikte kredi ödemeleri için sunulan seçenekler şöyle oldu:

GERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ 

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli

BAŞVURU VE ÖRNEK ÖDEME 

Söz konusu kredi kampanyasına başvuru yapacak olan vatandaşların işlemlerini Halkbank şubeleri üzerinden yapabilecekleri vurgulandı. Bu doğrultuda örnek ödeme ise şöyle oluyor:

Yıllık maliyet oranı,faiz,tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır.

Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

(*) Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 5.000 TL 10 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için 10 aylık sigorta primi 13,17 TL’ dir.

Halkbank, gerektiğinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler