Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı işçi alımı başvuruları 1 Temmuz’da başlıyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı 41 işçi alımı yapacağını duyurdu. Kültür ve Turizm Bakanlığı işçi alımı başvuruları 01 Temmuz 2020’de başlayacak olup, 16 Ekim 2020’de sona erecektir. İşçi alımı ile ilgili yayınlanan detaylar aşağıda verilmiştir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı DPB üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı, kendi bünyesinde bulunan Aydın Nysa Kazı Başkanlığı Sultanhisar’a toplamda 41 işçi alımı yapacak. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı hangi kadrolara işçi alacak? Başvuru yeri neresi? Başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar…

HANGİ KADROLARA İŞÇİ ALINACAK?

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aydın Nysa Kazı Başkanlığı’na 35 beden işçisi, 3 arkeolog ve 3 mimar olmak üzere toplamda 41 işçi alacak. Alınacak işçiler, bakanlık bünyesinde geçici olarak istihdam edileceklerdir.

BAŞVURU ADRESİ

Başvurular 1 Temmuz ile 16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Rekmez Mah. Nysa Örenyeri Cad. No:2 Sultanhisar / Aydın adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.
Diğer tüm ayrıntılar için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler