Alexa

Künye

Kamuilanlari.com Haber Ekibi :  Mustafa KARAGÖZ, Pelin KILIÇ, Gülcan ÖZER

BASIN BÜLTENLERİ : Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri  info@kamuilanlari.com mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. 

REKLAM : Sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız info@kamuilanlari.com mail adresi aracılığı ile bizle iletişime geçebilirsiniz.

HUKUK DANIŞMANI:  Av. Çağrı Ünsal / Ankara Barosu

YAZILIM-TASARIM : Tumeva Haber Yazılımı


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Kamuilanlari.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kamuilanlari.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Kamuilanlari.com sorumlu tutulamaz.


GİZLİLİK POLİTİKASI
Kamuilanlari.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kamuilanlari.com’a aittir.

Kamuilanlari.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kamuilanlari.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Kamuilanlari.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kamuilanlari.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.