Ekonomi

Kuveyt Türk müjdeyi verdi: Başvuruda bulunanlara, 100 TL nakit hediye edilecek!

Kurban Bayramı’na artık sayılı saatler kaldı. 9 Temmuz Cumartesi günü idrak edilecek olan Kurban Bayramı yaklaşırken, bankaların bayrama özel kampanya ve fırsatları da artmaya devam ediyor. Öte yandan bayram haricinde, Haziran ayının gelmesiyle birlikte halihazırda birçok bankada yaz dönemi kampanyaları da başladı. Bu bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk de yepyeni kampanyasını duyurdu. Kuveyt Türk, mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme ile ilk kez müşterisi olanlara 100 TL harcama iadesi hediye ediyor. Söz konusu kampanyaya katılım yaz sonuna kadar devam ediyor. İşte detaylar…

Kuveyt Türk Harcamalara 100 TL İade Ediyor

Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Kuveyt Türk müşterisi olan vatandaşlara banka 100 TL harcama iadesi hediye ediyor. Söz konusu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların 31 Ağustos 2022 tarihine kadar Kuveyt Türk Mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme gerçekleştirerek Kuveyt Türk müşterisi olması gerekiyor. Bu aşamanın ardından Kuveyt Türk müşterisi olanlar, Sağlam Nakit kart harcaması yaptıklarında 100 TL harcama iadesi elde ediyor.

100 TL Harcama İadesi Kampanyasında Detaylar

1 Temmuz – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında görüntülü görüşme yaparak Kuveyt Türk hesabı açan bireysel müşterilerin yararlanabildiği söz konusu kampanyada, 31 Ağustos 2022 sonuna kadar her ay ilk kez tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri harcamalara, Sağlam Nakit kart harcaması ile 100 TL’lik harcama iadesi hediye ediliyor. Söz konusu kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabiliyor ve her müşteri kampanyaya sadece bir kez katılım sağlayabiliyor.

30 bin kişilik katılım ile sınırlı olan bu kampanya, diğer kampanyalarla da birleştirilemiyor. Kuveyt Türk’ün yeni gelen müşterilerine sunduğu “100 TL Hoş Geldin Hediyesi” kampanyası ile vatandaşlar ihtiyaç alışverişlerinden tasarruf elde edebiliyor.

İlgili Makaleler