Personel Alımı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), 1 (bir) İç Denetçi, 5 (Beş) Uzman Personel alımı için ilan verdi. KUZKA tarafından yapılacak olan alımlarda kadroya seçilen adayların, Çankırı, Kastamonu ve Sinop illerinden birinde görevlendirebileceği ifade edildi. KUZKA personel alımı için başvuru detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alımı için ilana çıktı. Ajans tarafından verilen ilanda, “Dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 5 (Beş) Uzman Personel alımı yapılacaktır.” İfadeleri kullanıldı. İlanda belirtilen başvuru koşullarını taşıyan adaylar, 2 Kasım 2020 ile 13 Kasım 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Başvuru yapan adaylar arasından ise kadrolara seçimlerin sözlü sınav yöntemi ile olacağı açıklandı.

BAŞVURU VE İŞE ALINMADA ARANAN ŞARTLAR İLE GENEL HUSUSLAR 1. GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU

Başvurular, 02/11/2020 tarihinden başlayarak 13/11/2020 tarihi saat 23.59’a kadar ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır. Başvurular, “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, yukarıda belirtilen sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda taratıp başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler