Ekonomi

Maaşını Taşıyan Emekliler! TEB Promosyon Şartları Nelerdir?

Emekli vatandaşlar araştırmaya devam ediyor. Emekli müşterileri için TEB bankası promosyon detaylarını açıkladı. Emekli maaşını TEB’ e taşıyarak 36 ay boyunca TEB bankasından almayı taahhüt eden ve TEB’ den en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri için 1.600 TL’ye varan promosyon kazanma fırsatı sunuyor. Emekli promosyon detayları nelerdir?

Emekli Promosyon Detayları:

  • Kampanya 24.05.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.
  • Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.
  • Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.
Maaş Bandı Nakit Promosyon Ek Promosyon Toplam Promosyon
0-1.499 TL 500 TL 500 TL 1.000 TL
1.500-2.499 TL 625 TL 675 TL 1.300 TL
2.500+ TL 750 TL 850 TL 1.600 TL

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

  • Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.
  • TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 1.600 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya Cepteteb Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.
  • Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler