Gündem

Manisa’da Corona Virüsü Alarmı ! Karantinaya Alındı

Manisa'da özel bir hastaneye yüksek ateş şikayetiyle başvuran bir kişi corona virüsü sebebi ile başka bir hastaneye sevk edildi. Ayrıca hasta karantinaya alındı.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona vrüsütüm dünyaya hızla yayılmaya devam ediyorken Manisa’da corona virüsü şüphesi panik yarattı.

Dün akşam saatlerinde Umre’den dönen bir Türk vatandaş, yüksek ateş şikayetiyle özel bir hastaneye başvurdu ve corona virüs şüphesi ile başka bir hastaneye sevk edildi. Vatandaş sevk edildiği hastanede karantinaya alındı.

Manisakulishaber’in aktardıklarına göre Umre’den dönen bir vatandaş yüksek ateş şikayetiyle Manisa’da bulunan bir özel hastaneye başvurdu ve corona virüsü şüphesi ile başka bir hastaneye sevk edilerek karantina altına alındı.

Manisa'da Corona Virüsü Alarmı
Manisa’da Corona Virüsü Alarmı
AÇIKLAMA YAPILDI

Özel hastanenin başhekimi Dr. Mümtaz Kahya hastanenin sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada “Hastanemize müracaat eden yurt dışından (Umre’den) gelen hastada yüksek ateş mevcuttu. Gerekli tıbbi önlemler alınarak şüpheli vaka olarak değerlendirilip başka bir hastaneye sevk edilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir