Ekonomi

Mansur Yavaş duyurdu: 12 Haziran’da ücretsiz olacak!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş araç sevindirecek bir duyuruda bulundu. Başkan Yavaş tarafından yapılan açıklamada, Eskişehir Yolu, İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu'nda ücretsiz çekici hizmeti başlatılacağı belirtildi. Ücretsiz çekici uygulamasına ise 12 Haziran’da geçilecek.

Ankara’da yaşayan ve araç sahibi olan vatandaşları sevindirecek bir gelişme yaşandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile Eskişehir Yolu, İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu’nda ücretsiz çekici hizmeti verileceğini duyurdu. Ankaralılar 12 Haziran tarihinden itibaren ücretsiz çekici hizmeti uygulamasından faydalanabilecekler.

Başkent 153 hattını aramak gerekiyor

Başkan Yavaş resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Kentimizde trafik sıkışıklığını önlemek için 12 Haziran’dan itibaren Eskişehir Yolu, İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu’nda ücretsiz çekici hizmetine başlıyoruz. Hizmetten faydalanmak için hafta içi her gün 07.00-09.30 saatlerinde Başkent 153 hattımızı arayabilirsiniz.” İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler