Gündem

Market Harcamaları Kampanyalarına Bir Yenisi Daha Eklendi; Haziran Ayı Boyunca Türkiye İş Bankası, 200 TL Market Alışverişi Hediye Edecek!

Kazandıran kampanyalarına her geçen daha fazlasını eklemeye devam eden özel banka kuruluşları arasında yer alan Türkiye İş Bankası, bir kez daha çok sevilen market harcaması kampanyalarına TL değerinde hediyeler ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Müşterilerinin market harcamalarına TL değerinde MaxiPuan hediyeleri veren Türkiye İş Bankası, bu ay içerisinde market harcaması gerçekleştirecek olan banka müşterilerine toplamda 200 TL değerinde MaxiPuan vaat ediyor.

Türkiye İş Bankası’nın Kartları Market Alışverişlerinin 200 TL’sini Karşılıyor

Yeni bir kampanyası ile müşterilerini buluşturan Türkiye İş Bankası, en çok sevilen market kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda Maximum Mobil içerisinde yer alan “Market Kampanyası” katılan banka müşterilerinin 1 Haziran 2022 tarihi ile 30 Haziran tarihleri arasında Maximum kartı ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağı 200 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinden sonra, farklı günlerde yapacağı 200 TL ve üzeri her peşin alışverişine 20 TL değerinde MaxiPuan hediye eden Türkiye İş Bankası, toplamda 200 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sunuyor. Türkiye İş Bankası’nın kampanyasından yararlanmak isteyen banka müşterileri, kampanyaya hem alışverişlerinden önce hem de alışverişlerinden sonra katılım sağlayabiliyor.

Kampanyadan Sadece Maximum Özellikli Kredi Kartı Sahipleri Yararlanabiliyor

Türkiye İş Bankası’nın sık sık düzenlendiği market alışverişi kampanyalarının sonuncundan sadece İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarına sahip olanlar yani Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç sahipleri yararlanabiliyor. Buna ek olarak İş Bankası bankamatik kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler ile market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağazalarından yapılan alışverişleri kampanya kapsamındaki tutara dahil etmeyen Türkiye İş Bankası, aynı zamanda; ticari kartlar, aidatsız kartlar gibi kartlara sahip olan müşterilerini de kampanyadan yararlandırmıyor. Maximum fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile ürün iptal ve iade işlemlerine ödül vermeyen Türkiye İş Bankası, şartlar sağlansa dahi ödemeleri Maximum özellikli POS cihazından yapmayan müşterilerinin puan yüklemesini gerçekleştirmiyor. Ödül yükleme işlemlerini 7 Temmuz 2022 tarihine kadar tamamlayacağını taahhüt eden Türkiye İş Bankası, bu ödüllerin son kullanım tarihini ise 31 Ağustos 2021 olarak belirlemiş bulunuyor.

İlgili Makaleler