Gündem

Maskelerin Nerelerden Satın Alınabileceği Belli Oldu

Corona virüsü ile mücadele kapsamında maske satışları yasaklanıp tek bir noktadan kod ile ücretsiz dağıtımına başlanmıştı ancak yeniden satış yapılacağı duyuruldu. Bu bağlamda maske satışlarının nereden ve nasıl alınacağı merak konusu oldu.

CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova canlı yayında açıklamalarda bulundu ve maske satışları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Canova açıklamalarında maskelerin yeniden eczane, market ve internet üzerinden satılabileceğini ifade etti.

Ayrıca Canova açıklamalarında fırsatçılığın önüne geçilmesi için de fiyatlarda bir üst sınır olacağını vurguladı. CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova canlı yayındaki açıklamalarında maske satışları hakkında edindiği kulis bilgilerini paylaştı.

Canova açıklamalarında maske satışında fırsatçılığın önüne geçebilmek için fiyatlarda üst sınır olacağını eczane, market ve internet üzerinden temin edilebileceğini ifade etti.

“FARKLI MASKELER İÇİN STANDARTLAR BELİRLENECEK”

Konu ile ilgili olarak Dicle Canova açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Edindiğim ilk bilgilere göre eczanelerde satışı gerçekleşecek. Bunun dışında marketlerde de maske satılabilecek. Birçok yerde maske satışı olacağı bilgisini edindim. İnternet üzerinden, alışveriş portallarından da maske satılacak. Tabi bir fiyat üst sınırı olacak ve farklı maske tipleri için standartlar belirlenecek”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler