Magazin

Massaka Kötü Haberi Sevenleri ile Paylaştı! Killa Hakan’ın Sağlık Durumunun Çok Kritik Olduğunu Söyledi!

Rap müzik dünyasının önde gelen isimlerinden olan Massaka, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Yakın arkadaşı ünlü rap şarkıcısı olan Killa Hakan’ın hastanede tedavi gördüğünü ve yoğun bakımda olduğunu ifade eden Massaka, Killa Hakan’ın sağlık durumunun çok kritik bir seviyede olduğunu söyledi.

Killa Hakan adı ile bilinen Türkçe rap dünyasının en başarılı isimlerinden olan Hakan Durmuş sevenlerini derinden üzdü. 49 yaşındaki ünlü rap şarkıcısının yoğun bakımda tedavi gördüğü açıklandı.

Sevenlerinden Dualarını İstedi

Türkçe rap müziğin önde gelen simalarından olan rapçi Massaka, Instagram isimli sosyal medya platformunda yaptığı paylaşım ile gündeme bomba gibi düştü. Çok yakın arkadaşı olan rap camiasının sevilen ismi Killa Hakan’ın sağlık durumu hakkında paylaşım yapan Massaka, Killa Hakan’ın sağlık durumunun hiç iyi olmadığını ve bir hastanenin yoğum bakım ünitesinde hayatta kalma savaşı verdiğini söyledi.

Killa Hakan’ın sağlık durumunun çok kritik bir seviyede olduğunu dile getiren Massaka, sevenlerinin dualarını istedi.

Son Paylaşımında Sağlık Sorunlarında Bahsetmişti

Yaşamını Almanya’da sürdüren Killa Hakan, sosyal medya hesabı üzerinden mart ayında bir paylaşım yapmış ve sağlık sorunları hakkında bazı açıklamalar yapmıştı.

Yaptığı paylaşımda uzun süredir piyasadan uzak kaldığını söyleyen Killa Hakan, bu süre içerisinde bir kez bıçak altına yattığını ve tüm vaktini iyileşmeye ayırdığını söyledi. Sağlık problemlerini geride bıraktığı gibi yeni projeler üstünde çalışacağını ifade eden Killa Hakan, kendisini merak eden herkese teşekkür edip selamlarını iletti.

Mart ayında yaptığı bu paylaşım ile sağlık sorunları olduğunu bilinen Killa Hakan’ın güncel durumu, yakın arkadaşı olan Massaka’nın yaptığı paylaşım sonrasında en çok merak edilen konuların başında yer aldı.

Sevilen rapçi Killa Hakan’ın sağlık sorununun ayrıntısı ya da tedavi sürecinin kapsamı hakkında bir bilgi paylaşılmadı.

İlgili Makaleler