Ekonomi

Maximum’dan Bir Yeni Kurban Bayramı Kampanyası Daha! Son Gün…

Maximum, kart sahipleri için yeni bir kampanya başlattı. 25 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak bayrama özel hazırlanan bu kampanya tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz maxipuan kazandıracak. Vatandaşın yüzünü güldüren kurban bayramına özel bu kampanyanın detayları nelerdir? Kimler nasıl yararlanabilir?

Kampanya Detayları

Maximum kart sahipleri kurban bayramına özel kampanya kapsamında üye iş yerlerinden yapacakları 200 TL ve üzeri 2. ödemeleri sonrası her 200 TL üzeri ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 15-25 Temmuz 2021 tarihleri arasında maximum mobilden yapılacak katılımda geçerlidir.

Kampanya kapsamında aynı gün yapılacak alışverişlerin farklı işyerlerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden yalnızca 1 tanesi kampanyaya dahildir. Kampanyaya yalnızca fiziki POS cihazlarından yapılan alışverişler dahildir, e-ticaret alışverişleri kampanyaya dahil olamayacaktır.

Kampanyadan, fiziki POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri ikinci alışverişten itibaren MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 40 TL’dir. Kampanyaya 200 TL ve üzeri yapılan peşin ve taksitli işlemler dahil olacaktır.

İlgili Makaleler