Eğitim

MEB tüm öğrenciler için duyurdu: Corona virüse özel site yayına açıldı!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile salgın sürecinde hazırlanan sitenin yayına açıldığını duyurdu. Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklamada, “Tüm öğrenci, veli ve meslektaşlarıma sizler için hazırlamış olduğumuz bu siteden faydalanmanızı tavsiye ederim.” İfadeleri kullanıldı.

Corona virüsü vakalarının artması nedeniyle Türkiye’de milyonlarca öğrenci uzaktan eğitim görüyor. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığının çalışmaları devam ediyor. Bakan Selçuk tarafından son yapılan açıklamada ise salgın sürecinde Bakanlığın yaptığı çalışmalara daha kolay ulaşılması için hazırlanan “covid19.meb.gov.tr” internet sitesinin yayına açıldığı bildirildi.

Çalışmalara kolay ulaşılması için hazırlandı

Bakan Selçuk sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında, “Salgın sürecinde Bakanlığımızın yapmış olduğu çalışmalara daha kolay ulaşılması için hazırladığımız ‘http://covid19.meb.gov.tr’ internet sitemiz yayına açılmıştır. Tüm öğrenci, veli ve meslektaşlarıma sizler için hazırlamış olduğumuz bu siteden faydalanmanızı tavsiye ederim.” Dedi.

İlgili Makaleler