Eğitim

MEB’den Çok Önemli Yaz Tatili Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaz tatili hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında yaz tatili süresince Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) açık, EBA TV'nin yayında olacağını belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya üzerinden önemli bir paylaşım yaptı. Bakan Selçuk paylaşımında öğrencilerden “Yaz tatilinde okul var mı?” sorusu alınmaya devam edildiğini belirtti ve yaz tatili süresince okulların kapalı olacağını öğrencilerin tatilini ellerinden almayacaklarını vurguladı.

BAKAN SELÇUK’UN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı Selçuk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Okul yok. Konuşmak, doyasıya oynamak, bulutları izlemek, uçurtmayı uçurmak, uçaklara el sallamak, toprağa dokunmak, bir çiçeği koklamak var. Kuşlarla oynamak, kuşlar gibi olmak var. EBA yine açık, EBA TV yine yayında. Önümüzdeki senenin hazırlık dersleri var. İsteyen öğrenciler için uzaktan eğitimle yaz okulu var. Hazırladığımız güzel yayınlar, eğlenceli içerikler var. Okul yok ama ondan eminiz, tamam mı?”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler