Gündem

Meclis Hastanesi’nde Görevli Doktordan Korkutan Corona Virüs Belirtiler!

Meclis Devlet Hastanesi'nde görev yapan bir doktor, yaşadığı boğaz ağrısı ve ateş semptomları sonucunda corona testi yapıldı. Corona testi negatif çıkan doktor, önlem amaçlı hastanede tutuluyor.

Meclis Devlet Hastanesi’nde görev yapan bir doktor, ateşinin yükselmesi ve boğaz ağrısı şikayetlerinde bulunduktan sonra corona virüs testi yapıldı. Doktorun corona virüs testi negatif çıktı ve şu an gözlem amaçlı hastanede tedavisi sürüyor.

TBMM Başkanlığı’nın yaptığı açıklamada, “Meclis Hastanesi’nde görevli bir doktorda ateş ve boğaz ağrısı belirtilerinin görülmesi üzerine Ankara Şehir Hastanesi’nde test yaptırılmış ve test sonucu negatif çıkmıştır. Kendisi tedbir amaçlı olarak hastanede tutulmaya devam edilmektedir. Ancak son 14 günde muayene ettiği kişiler telefonla aranarak, bilgilendirilmiş ve tedbir amaçlı olarak kendilerini izole etmeleri istenmiştir” ifadeleri yer aldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir