Gündem

MediaMarkt tüm mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı!

Türkiye’ye corona virüsü sıçramasından her sektörden öncü firmalar geçici bir süreliğine kapatma kararı almaya başladılar. Teknolojik ürünler ile elektronik araç gereçler ile mutfak malzemeleri satışı yapan MediaMartk’ta Türkiye’deki şubelerini geçici süre kapatacağını duyurdu.

Çin’de ortaya çıkan corona virüsü Türkiye’de 927 kişinin hastalanmasına neden olurken, 21 kişinin de hayatını kaybetmesine neden oldu. Virüs salgınında devlet yetkilileri vatandaşları kişisel önlemler almaya davet ederken, özel sektör de kendini korumak için kararlar almaya başladı. Covid-19 salgınının ilk ortaya çıktığı günden bu yana çok sayıda öncü şirket geçici süreliğine kapatma kararı aldı. Son olarak MediaMarkt tüm mağazalarını 22 Mart 2020 tarihinden itibaren kapatma kararı aldı.

MediaMarkt kapatma kararını şöyle duyurdu:

“Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisine alan ve COVID-19 olarak adlandırılan koronavirüs sonrası MediaMarkt olarak ülke genelinde hizmet verdiğimiz tüm mağazalarımızı 22 Mart Pazar gecesinden itibaren geçici bir süreliğine kapatma kararı aldık.
Bu kararı almamızdaki en önemli neden çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığını korumak, aynı zamanda virüsün yayılma hızının önüne geçmek. MediaMarkt ailesi olarak bu süreci hep birlikte atlatacağımıza inancımız tam.
Hepimizin çok tedbirli olması gereken bu günlerde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm elektronik ürünler için mediamarkt.com.tr üzerinden 7/24 hizmet vermeye devam edeceğiz.
Geçici bir süre için geçerli olacak bu durum içerisinde gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir