Personel Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi bay-bayan 38 personel alımı yapacak!

Mersin Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre Mersin Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan ‘’Mersin Büyükşehir İmar A.Ş’’ kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, Teknik personel,  temizlik personeli, bakım personeli, çocuk gelişim uzmanı, engelli bakım personeli, şoför, diyetisyen, hemşire, doktor, beden eğitimi öğretmeni, ve özel eğitim öğretmeni kadrolarına bay-bayan personel alımı yapacak. Peki, Belediyeye hangi mesleklerden kaç personel alınacak? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

38 PERSONEL ALIMI

Mersin Büyükşehir Belediyesi kadrosuna 1 Teknik personel, 12 temizlik personeli (6 bay ve 6 bayan), 10 bakım personeli (6 erkek ve 4 kadın), 1 çocuk gelişim uzmanı (bayan), 2 engelli bakım personeli (2’si bayan), 4 şoför (2 bay ve 2 bayan), 3 hemşire, 1 bayan diyetisyen, 1 doktor, 1 beden eğitimi öğretmeni, 2 özel eğitim öğretmeni (bay ve bayan) olmak üzere toplam 38 personel alınacak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular en geç 13 Ocak 2021 tarihe kadar www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresin üzerinden online şeklinde yapılacaktır.

Kadrolara göre başvuru şartlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu