Gündem

MHP’li Semih Yalçın’dan Yeni Açıklamalar

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın sosyal medyadan MHP Lideri Bahçeli2nin bazı açıklamalarını paylaşmıştı. Bu açıklamalara ilişkin Semih Yalçın'dan yeni bir açıklama geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın 100 tweet paylaşmıştı. Yalçın bu paylaşımında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 2011 yılı Milletvekilliği Genel Seçimleri Seçim Beyannamesi’nin açıklanması münasebetiyle yaptığı konuşmadan bazı kısımları aktardı.

Semih Yalçın daha sonra bu paylaşımlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

SEMİH YALÇIN’IN AÇIKLAMALARI

Yalçın paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

1-Sosyal medyada bazı yorumcular, kendi aculluklarını ve isabetsiz değerlendirmelerini sorgulamak yerine kabahati başkalarında aramaya çalışmaktadır. Hatta kimi faturayı parti politikalarımıza çıkarmaya çalışarak kendi kusur ve eksikliklerini örtbas etmeye çalışmaktadır.

2-MHP’nin tutumunu hâlâ anlamıyoruz moduna girip “siyasi şıklıktan” dem vuranlar, söylediklerimizden söylemediklerimizi çıkaranlardır. Bu gibiler, esasen söylemediklerimiz üzerinden yorum yaptıkları içindir ki söylenenler karşısında şaşkınlık içerisinde kalmaktadır.

3(son)-Hiç kimsenin endişesi olmasın Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır Türkiye’nin geleceğinin mimarı olacaktır.

MHP Lideri Bahçeli’nin açıklamalarının olduğu paylaşım için TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler