Gündem

Milli Dayanışma Kampanyası’nda toplanan bağış miktarı belli oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurulan Milli Dayanışma Kampanyası için şimdiye kadar toplanan miktar belli oldu. Erdoğan kampanyayı 7 maaşını bağışlayarak açtığını açıklamıştı.

Türkiye’de corona virüsü salgınının ekonomik olumsuzluklara neden olmasını önlemek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Milli Dayanışma kampanyası başlatılmıştı. Erdoğan’ın ulusa sesleniş konuşmasında açıkladığı kampanyaya şimdiye kadar yapılan destek belli oldu. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında şimdiye kadar 552 milyon 529 bin 912 lira toplandığını bildirdi.

Biz bize yeteriz Türkiyem

‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla başlatılan kampanyaya Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 maaşını bağışladı. Kampanyaya, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Şarkıcı Haluk Levent ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli destek olan isimlerden bazıları olarak açıklandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir