İşkur İş İlanları

Milli Savunma Bakanlığı İŞKUR üzerinden lise mezunu personel alımı yapacak!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR üzerinden lise mezunu personel alımı yapacak. MSB tarafından verilen ilanda kadroya seçilen adayın ‘teknisyen’ kadrosunda istihdam edileceği belirtildi. İlana başvurular İŞKUR üzerinden başladı. Son başvuru tarihi ise 24 Ağustos 2020 olarak belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığına terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yararlanan sürekli işçi alımı yapacak. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana en az lise mezunu olanlar başvuruda bulunabilecekler. Teknisyen kadrosu için yapılacak alımda KPSS şartı aranmıyor.

Bakanlık tarafından yapılan personel alım açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Başkanlığımıza terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan statüsünde 1 sürekli işçinin açıktan alınmasını teminen; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuştur. Söz konusu terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan statüsünde (TMY) 1 sürekli işçi için aranılan şartlar, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 18/08/2020 tarihinde www.iskur.gov.tr internet sayfasından yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İlan başvuru şartları

1- TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLER YÖNETMELİĞİ KAPSAMINA GİREN İŞLERDE ÇALIŞMASINDA ENGELİ BULUNMAMAK

2- Meslek Lisesi METAL İŞLERİ bölümü mezunu olmak.

Başvuruda bulunmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler