EkonomiGündem

Milyonlarca Araç Sahibine Kötü Haber ! Bir Kez Daha Zam Bekleniyor

Milyonlarca araç sahibine bir kötü haber daha geldi. Buna benzinin litre fiyatına zam beklendiği ifade edildi. Peki ne kadar indirim yapılması öngörülüyor? Detayları haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Petrol fiyatlarında yaşanan hareketlilik akaryakıt fiyatlarını da ilgilendiriyor. Buna göre milyonlarca araç sahibini ilgilendiren bir haber daha gündeme geldi. Benzinin litre fiyatına bir kez daha zam yapılması bekleniyor.

ZAM BEKLENİYOR

Fiyatlarda yaşanan değişiklik kapsamında benzinin litre fiyatına 15 kuruş zam yapılması bekleniyor. Bu zammın bu gece yarısından itibaren geçerli olması bekleniyor.

1 Nisan tarihinde İstanbul’da 5 TL’nin altında olan benzinin litre fiyatı bugün itibarıyla 5,12 TL seviyesinde bulunuyor. Bu geceden itibaren zam uygulanması durumunda benzinin litresi İstanbul’da 5,27 TL’ye, Ankara’da ve İzmir’de 5,43 TL olacak.

2020 yılının başında brent petrolün varil fiyatı 66 dolar seviyesinde satılırken 31 Mart 2020 tarihinde 22 dolara düştü. Bunun ardından bugün itibari ile varil fiyatı 33 dolara yükseldi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir