Ekonomi

Milyonlarca Kişiyi İlgilendiriyor ! Bunu Yaparsanız 390 Lira Cebinizde Kalacak

Kış aylarında tüketicilerin en çok zorlandığı ödemelerden biri faturlar oluyor. Milyonlarca kişi tarafından çeşitli önlemler alınıyor ve faturaların maliyetleri düşürülmeye çalışılıyor.

Milyonlarca kişi için kış aylarının en önemli gündemlerinden biri ısınma. Bu dönemde ise faturaların ödenmesinde zoruluk yaşanıyor. Yüksek gelen faturalar için çeşitli tasarruflar öne çıkıyor.

Bu bağlamda milyonlarca kişi tarafından akıllı termostatlar, prizler, kombi tasarruf cihazı tasarruf için kullanılıyor.

Doğal gaz faturalarından tasarruf kışın en önemli konusu. Akıllı termostatlar kullanıcılarına bu konuda avantaj sağlıyor. Bu cihazlar kapsamında evdeki kombiyi cep telefonundan her an ve her yerden kontrol etme imkanı sunarak ısıtma masraflarından yüzde 30’a varan oranda tasarruf sağlanıyor.

Milyonlarca Kişiye Tasarruf İmkanı
Milyonlarca Kişiye Tasarruf İmkanı

390 TL TASARRUF

Konu ile ilgili olarak akıllı oda termostatı kullanımı ile hane başına doğal gaz tüketimini 271 metreküp azaltmak mümkün olurken yetkililer tarafından yapılan açıklamada milyonlarca kişinin doğal gaz faturasında ortalama 390 TL tasarruf sağlayabileceği ifade edildi.

Hane içerisindeki sıcaklığı sabit tutarak konforu artıran, dışarıda ya da uykudayken ısıyı düşürerek tasarruf sağlanırken otomatik kontrol modu da bulunuyor. Bu cihaz ile lokasyon algılama teknolojisiyle aile bireyleri eve yaklaştığında otomatik olarak evin ısınması sağlanıyor. Ayrıca bu cihaz yaz aylarında da serinleme için kullanılabiliyor.

Bunun yanı sıra kombi tasarruf cihazı da kullanılabilir. Buna göre ürün mevcut kombilere entegre edilerek büyük oranda doğal gaz ve elektrik tasarrufu sağlıyor.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir