Gündem

Milyonlarca Kullanıcı Bunu Bekliyordu! İnstagram Yeni Özelliğini Duyurdu!

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcısı bulunan İnstagram, her gün yeni biz özellikle kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bugün Instagram CEO’su Adam Mosseri’in yaptığı açıklamaya göre İnstagram milyonlarca vatandaş tarafından merakla beklenen yeni özelliği test etmeye başladıklarını duyurdu. Herkesin beklediği yeni özelliğin detayları…

3 Şekilde Sıralama Olanağı Tanıyacak!

Instagram CEO’su Adam Mosseri, yaptığı açıklamaya göre İnstagram’da kronolojik yeni özelliği kullanıcılarının beğenisine sunmaya başladı. 3 farklı kronolojik hak sunacak olan İnstagram ilk olarak “Ana sayfa” seçeneği ile, akıştaki gönderiler kullanıcının ilgi alanınıza göre sıralanacak. 2. olarak Favoriler özelliği seçildiğinde Paylaşımlarını görmek istenen hesaplar için bir seçenek olacak. Son seçenek Takip edilenler ise takipçilerden gelecek gönderileri kronolojik sırayla ana sayfada görebilme olanağı tanıyacak.

İnstagram CEO’su Adam Mosseri’nin açıklamasına göre Bu yeni özellik 2022 yılının ilk aylarında kullanıcının beğenisine sunulacak. Öte yandan instagram hikayeleri için de çalışmalar yapıldığını duyuran İnstagram CEO’su İnstagram hikayelerini özel olarak beğenme özelliğini de kullanıcılara sunacak. Adam Mosseri “İnsanların değer verdiği kişilerle bağlantı kurmalarına yardımcı olacak yeni yöntemler üzerinde çalışıyoruz” ifadeleriyle duyurduğu 2 yeni özellikle instagram kullanıcılarını heyecanlandırdı. 2 özelliğinde 2022 yılının ilk yarısında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler